FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jeżeli potrzebujesz atrakcyjnej wizualnie strony internetowej, którą możesz zobaczyć przed zakupem, a nie masz czasu i pieniędzy na dedykowany projekt – to rozwiązanie jest dla Ciebie! W skrócie: wybierasz szablon, my go instalujemy na serwerze, podpinamy domenę, konfigurujemy, instalujemy statystyki i inne niezbędne rzeczy oraz tłumaczymy co i jak 🙂

W porównaniu do projektu 'uszytego na miarę’, nie wprowadzamy indywidualnych zmian i dodatkowych funkcjonalności (oczywiście jest to możliwe ale jako osobna usługa). Dostajesz projekt taki jaki widzisz w odpowiednim demo szablonu.

Tak, potrzebujesz własną domenę oraz hosting. Hosting to miejsce w internecie gdzie znajdują się pliki Twojej strony. Natomiast domena to nazwa Twojej strony.

Jeżeli nie masz, pomożemy Ci wybrać odpowiedni serwer, wgrać nową stronę www i skonfigurować pocztę. Musisz pamiętać, że domena i hosting opłacana jest co rok (przybliżony koszt domeny .pl to 60 zł netto, natomiast hostingu 100 zł netto).

Oczywiście. Opcjonalnie można do zakupionej strony www dodać (na etapie składania zamówienia) kalendarz z możliwością zapisów na wybrane terminy przez klientów. Przykładowy kalendarz można zobaczyć tutaj:
https://demo.stronadlaterapeuty.pl/demo-2/umow-sie-na-wizyte/

Jak najbardziej. W dowolne miejsce na stronie będzie można dodać linki do profilu na Facebooku, Instagramie, Znanym Lekarzu, itp. W formie ikony, odnośnika czy udostępnianego przez dany portal widżetu. 

Możesz sprawdzić wcześniej i wybrać jeden z dostępnych szablonów klikając tutaj. Zdjęcia z szablonów demo nie są częścią zakupionego produktu.

Oczywiście, w każdym projekcie możliwe są dowolne zmiany logo, treści, układu menu, podstron, bloków, zdjęć, czcionki i kolorów. Istnieje również możliwość rozbudowy o bloga. Projekt strony jest oparty na bardzo powszechnym systemie zarządzania treścią WordPress.

Jak najbardziej. Dla niedużego sklepu, system WordPress + Woocommerce idealnie się sprawdzi. Mamy również w ofercie opcjonalnie instalację sklepu do wykupionego szablonu, konfigurację produktów kategorii, form płatności i wysyłek.

Jak najbardziej. W zintegrowanym z zakupionym szablonem sklepie będzie można sprzedawać produkty fizyczne jak i wirtualne.

Jeżeli nie chcesz abyśmy za Ciebie wykupili i skonfigurowali domenę i hosting – to musisz przygotować dostępy do serwera i bazy danych (z podpiętą domeną pod hosting). Do tego zdjęcia, teksty i inne materiały – jeżeli mielibyśmy pomóc Ci je wstawić. Oczywiście możemy uruchomić stronę z przykładowymi treściami, a później w łatwy sposób będzie można samemu je poprawić. 

Oczywiście, do każdego wykonanego przez nas zlecenia wystawiamy fakturę VAT.